Globusy dla dzieci

Zabawki edukacyjne, Montessori, elektroniczne oraz interaktywne. Laboratoria, zestawy do eksperymentów i fabryki dla ciekawych świata dzieci. Zestawy dla mechanika, elektryka, muzyka, kucharza, cukiernika, konstruktora samolotów lub robotów. Fabryki perfum, kosmetyków, słodyczy czy też mini ogrody botaniczne. Świat eksperymentów. Gratka dla miłośników budowy ciała ludzkiego, chemii, matematyki, elektryczności czy też dinozaurów. Najlepsze marki: CHICCO, CLEMENTONI, COBI, CZUCZU, DANTE, DICKIE, EPEE, LISCIANI GIOCHI, MATTEL, SIMBA, TM TOYS, TREFL.

ZABAWKI ELEKTRONICZNE I EDUKACYJNE

Clementoni Teleskop NASA 50756 Clementoni Teleskop NASA 50756
Producent: CLEMENTONI
Cena: 239,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Pianinko w pudełku 1335983 Pianinko w pudełku 1335983
Producent: DROMADER
Cena: 34,99 zł
szt.
zobacz więcej
Atelier Glamour Mydełka 03006 Atelier Glamour Mydełka 03006
Producent: DROMADER
Cena: 67,99 zł
szt.
zobacz więcej
Dzwoneczki 01148 Dzwoneczki 01148
Producent: DROMADER
Cena: 15,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Układanka drewniana Cyferki AC7320 Układanka drewniana Cyferki AC7320
Producent: ARTYK
Cena: 79,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość

Zabawki elektroniczne i edukacyjne - podróż do świata nauki

Zabawa nie tylko przynosi radość, ale także zaszczepia miłość do nauki. W tej kategorii w naszym sklepie online znajdziesz zabawki edukacyjne dla dzieci. Te magiczne narzędzia mogą inspirować, edukować i bawić najmłodszych odbiorców. 

Zapraszamy do urzekającego świata zestawów do eksperymentów naukowych. Zestawy przypominają mini laboratoria, pełne ekscytujących eksperymentów. Przybliżają dziecku tajemnice ludzkiego ciała, minerałów czy gwiazd. W tej kategorii znajdują się również mikroskopy i teleskopy dla dzieci. Te fascynujące urządzenia umożliwiają odkrywanie kosmosu i mikroskopijnego życia.

Skonstruujcie razem z dzieckiem skomplikowane maszyny, uczcie się o przekładniach i dźwigniach z laboratoriami mechaniki. Laboratoria zapewniają świetną zabawę. Wśród zabawek elektronicznych znajdują się też zabawki roboty. Stanowią wspaniałe połączenie rozrywki i edukacji. Dziecko może zaprogramować własnego robota, ucząc się kodowania i zasad sztucznej inteligencji.

Edukacyjne laptopy to narzędzie do wprowadzania dziecka w świat technologii. Laptopy są wyposażone w gry i zabawy edukacyjne, dzięki którym interaktywna nauka staje się frajdą. Z kolei interaktywne globusy ożywają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Uczą dziecko o różnych krajach, kulturach i geografii. Łączą się również ze smartfonem! Pozwól dziecku uczyć się w sposób, jaki jest naturalny dla cyfrowych tubylców!

Świetnym towarzyszem w poznawaniu świata są mówiące pióra. W połączeniu ze specjalnie zaprojektowanymi książkami pióra ożywiają obrazki lub odczytują tekst. Te nietypowe zabawki elektroniczne zamienią czas czytania w niezwykłe, interaktywne doświadczenie.

Zabawki edukacyjne dla dzieci - poznawajcie świat i ćwiczcie umysł

Cofnijcie się w czasie dzięki zestawom Naukowa Zabawa - skamieniałości. Dziecko może wcielić się w paleontologa, badającego starożytne skamieliny. Najpierw musi je jednak wykopać. Dzięki edukacyjnym kartom, grom i puzzlom najmłodsi mogą zdobywać nową wiedzę, jednocześnie ciesząc się przyjacielską rywalizacją. To świetna okazja do nauki rywalizacji, a jednocześnie sprawdzone zabawki edukacyjne dla dzieci.

Co powiecie na tory kulkowe do budowania? Zabawka nie tylko zapewni godziny rozrywki, ale także zapozna dziecko z podstawowymi pojęciami fizycznymi. Zdobycie takiej praktycznej intuicji związanej z grawitacją, pędem i prędkością przyda mu się w szkole. 

W kategorii znajdują się również zabawki elektroniczne takie jak instrumenty muzyczne. Dziecko może komponować własne melodie, poznawać nuty muzyczne, a nawet założyć rodzinny zespół.

Każda z zabawek edukacyjnych dla dzieci dzięki unikalnym funkcjom, oferuje dziecku ekscytujący sposób na naukę. Wyrusz we wciągającą podróż i zamień czas zabawy w magiczną, edukacyjną przygodę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium