+48 509 970 570

PON. - PT. 08:00 - 16:00

L.O.L.

LOL – poznaj świat niespodzianek

Laleczki L.O.L – serie, domki, kalendarz adwentowy, walizeczki, kule, edycje limitowane i wiele innych. Uwielbiane przez dzieci, idealne do kolekcjonowania. To tu znajdziesz modne lalki LOL.

Przygoda zaczyna się już podczas odpakowywania

Laleczki L.O.L to przede wszystkim pozytywne zaskoczenie, napięcie pełne fajnych emocji podczas rozpakowywania. Opakowanie złożone jest z wielu warstw. Niektóre z serii, są zaprojektowane w taki sposób, aby dziecko nie wiedziało jaką lalkę znajdzie wewnątrz. Dopóki nie otworzy kuli, nie ma pojęcia jaka laleczka znajduje się w środku.

Laleczki L.O.L. tylko dla dziewczynek czy może i dla chłopców?

Laleczki LOL są bardzo popularne wśród dziewczynek. Czy mogą się nimi bawić również chłopcy? Tak - bo pamiętajmy, że do pewnego wieku, dla dziecka zabawka nie ma „płci” i nie jest to absolutnie nic złego. Pisaliśmy już o tym na naszym zabawkowym blogu - przeczytaj: Jak lalki wpływają na rozwój dzieci?

Kolekcjonowanie, wymienianie się zabawkami – budujemy więzi i zachowania społeczne

Kolekcjonowanie jakichkolwiek przedmiotów, a w tym wypadku laleczek lub innych zabawek z serii LOL, sprawia wielką przyjemność. Jaki ma to wpływ na zachowania społeczne i kształtowanie dziecka:

  • dążenie do celu (powiększanie zbiorów, samodzielne lub z pomocą rodzica wyszukiwanie nowości, limitowanych edycji) 
  • wspólna zabawa z rówieśnikami oraz wymiana laleczkami (nauka kalkulacji i wyborów, uczenie podejmowania decyzji) 
  • szanowanie zabawek (każdy kolekcjoner dba o swoje zbiory)

Zabawa L.O.L. – czy jest kreatywna?

Dorośli nie widzą tego, co dzieci. Zabawa piękną kolekcją lalek, kamperem lub domkiem dla lalek powoduje rozwój wyobraźni dziecka. Zaczyna tworzyć ciekawe historie, a wszystko to przy pomocy kolekcji. Wariantów zabawy jest tyle, ile dziecko będzie mogło wymyślić.

Jak wygląda zabawa z L.O.L.?

Laleczki L.O.L pojawiały się w sprzedaży w kilku seriach. W pierwszej z nich, mogliśmy się spotkać, aż z 45 laleczkami – pokaźna kolekcja prawda? Każda seria jest pełna niespodzianek. Jak zacząć więc zabawę laleczką LOL? Sprawdź co kryło się w pierwszej serii lalek LOL.

Warstwa 1

Rozrywając folię, dostawaliśmy się do środka niespodzianki, ale nie tak szybko… po usunięciu pierwszej warstwy, ukazywała się mała karteczka (naklejka). Na niej dwa obrazki, które sugerowały jaka laleczka może się znajdować w kuli niespodziance.

Warstwa 2

Po zerwaniu drugiej – kolejna naklejka z wizerunkami kilku laleczek. To wskazówka, że w kuli znajdzie się ta, posiadająca jedną z funkcji: zmiana koloru pod wpływem wody, płacząca, siusiająca lub jedna z tych mniej grzecznych – plująca.

Warstwa 3

Czas na pierwszą niespodziankę – to miękka buteleczka na wodę.

Warstwa 4

Fajne akcesoria, które już ruszają wyobraźnię dziecka (foremki, etc.)

Finał

Ostatnia warstwa folii zerwana, a tam sama kula. Kolejny ze schowków odkryty – mamy ubranko. Jest! Laleczka LOL! + MEGA dodatki: różowy woreczek, uchwyt do kuli, zmieniający ją w torebkę do przenoszenia laleczki L.O.L., plakat, instrukcja i żeby nie było mało… kolejna mniejsza niespodzianka.

Zabawa z L.O.L. BOYS

Czy lalki LOL mogą być również dla chłopców? Oczywiście! LOL Surprise BOYS mają wiele zaskakujących i oburzających cech osobowości! W środku jest 7 niespodzianek, ciekawe, którą rozpakujesz?! W każdym produkcie znajduje się 7 niespodzianek i 1 lalka LOL Surprise Boy Doll z niespodzianką wodną i akcesoriami. Seria pierwsza to 8 niesamowitych postaci do kolekcjonowania.

Lalki LOL Surprise Boys druga seria to jeszcze więcej zabawy! 7 niespodzianek w zestawie! Zanurz laleczkę w wodzie i zobacz co się stanie!

ZOBACZ WSZYSTKIE ► ZABAWKI LOL

A jak wygląda Twoja kolekcja? Podziel się nią z nami! Zapraszamy na nasz profil FB oraz Instagram.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium