+48 509 970 570

PON. - PT. 08:00 - 16:00

L.O.L.

LOL – poznaj świat niespodzianek

Laleczki L.O.L – serie, domki, kalendarze, walizeczki, kule, edycje limitowane i wiele innych. Uwielbiane przez dzieci, idealne do kolekcjonowania. Tu znajdziesz czytelny i prosty podział zabawek LOL.

Przygoda zaczyna się już podczas odpakowywania

Laleczki L.O.L to przede wszystkim pozytywne zaskoczenie, napięcie pełne fajnych emocji podczas rozpakowywania. Opakowanie złożone jest z wielu warstw. Niektóre z serii, są zaprojektowane w taki sposób, aby dziecko nie wiedziało jaką lalkę znajdzie wewnątrz. Dopóki nie otworzy kuli, nie ma pojęcia jaka laleczka znajduje się w środku.

Laleczki L.O.L. tylko dla dziewczynek czy może i dla chłopców?

Laleczki LOL są bardzo popularne wśród dziewczynek. Czy mogą się nimi bawić również chłopcy? Tak - bo pamiętajmy, że do pewnego wieku, dla dziecka zabawka nie ma „płci” i nie jest to absolutnie nic złego. Pisaliśmy już o tym na naszym zabawkowym blogu - przeczytaj: Jak lalki wpływają na rozwój dzieci?

Kolekcjonowanie, wymienianie się zabawkami – budujemy więzi i zachowania społeczne

Kolekcjonowanie jakichkolwiek przedmiotów, a w tym wypadku laleczek lub innych zabawek z serii LOL, sprawia wielką przyjemność. Jaki ma to wpływ na zachowania społeczne i kształtowanie dziecka:

 • dążenie do celu (powiększanie zbiorów, samodzielne lub z pomocą rodzica wyszukiwanie nowości, limitowanych edycji) 
 • wspólna zabawa z rówieśnikami oraz wymiana laleczkami (nauka kalkulacji i wyborów, uczenie podejmowania decyzji) 
 • szanowanie zabawek (każdy kolekcjoner dba o swoje zbiory)

Zabawa L.O.L. – czy jest kreatywna?

Dorośli nie widzą tego, co dzieci. Zabawa piękną kolekcją lalek, kamperem lub domkiem dla lalek powoduje rozwój wyobraźni dziecka. Zaczyna tworzyć ciekawe historie, a wszystko to przy pomocy kolekcji. Wariantów zabawy jest tyle, ile dziecko będzie mogło wymyślić.

Laleczki LOL – rodzaje

Osiem podziałów – w tym kluby i grupy:

 • Klub Duchów L.O.L.
 • Klub Laleczek Błyszczących L.O.L.
 • Klub Przeciwniczek L.O.L.
 • Klub Radosny L.O.L.
 • Klub Sportowy L.O.L.
 • Grupa Aktorek L.O.L.
 • Klub Czarujących L.O.L.
 • Grupa Tancerek L.O.L.

 

LOL – wszystkie zabawki i akcesoria

 • LOL zestawy kredek i flamastrów
 • LOL do szkoły czyli plecaki, piórniki, woreczki na obuwie
 • LOL piłki
 • LOL Kamper Glamper
 • LOL Domek Winter Disco Chalet – zimowy domek
 • LOL Domek Drewniany 
 • LOL karty kolekcjonerskie do zbierania 
 • LOL pieczątki
 • LOL puzzle
 • LOL pojazdy dla dzieci

Jak wygląda zabawa z L.O.L. Seria I

Laleczki L.O.L pojawiały się w sprzedaży w 3 seriach. W pierwszej z nich, mogliśmy się spotkać, aż z 45 laleczkami – pokaźna kolekcja prawda?

Warstwa 1

Rozrywając folię, dostawaliśmy się do środka niespodzianki, ale nie tak szybko… po usunięciu pierwszej warstwy, ukazywała się mała karteczka (naklejka). Na niej dwa obrazki, które sugerowały jaka laleczka może się znajdować w kuli niespodziance.

Warstwa 2

Po zerwaniu drugiej – kolejna naklejka z wizerunkami czterech laleczek. To wskazówka, że w kuli znajdzie się ta, posiadająca jedną z funkcji: zmiana koloru pod wpływem wody, płacząca, siusiająca lub jedna z tych mniej grzecznych – plująca.

Warstwa 3

Czas na pierwszą niespodziankę – to miękka buteleczka na wodę.

Warstwa 4

Fajne akcesoria, które już ruszają wyobraźnię dziecka (foremki, etc.)

Finał

Ostatnia warstwa folii zerwana, a tam sama kula. Kolejny ze schowków odkryty – mamy ubranko. Jest! Laleczka LOL! + MEGA dodatki: różowy woreczek, uchwyt do kuli, zmieniający ją w torebkę do przenoszenia laleczki L.O.L., plakat, instrukcja i żeby nie było mało… kolejna mniejsza niespodzianka.

Zabawa z L.O.L. Seria II

Mechanizm zabawy jest taki sam, jak w pierwszej serii, ale znajdziemy tu zupełnie inne laleczki. Zmieniła się też ich ilość – kolekcja liczy 35 różnych wzorów.

Zabawa z L.O.L. Seria III

Ilość laleczek w tej serii, to również 35, ale już w wersji mini – siostrzyczek wcześniejszych kolekcji. Zwiększona została liczba warstw. Aby zobaczyć na którą laleczkę natrafiliśmy, trzeba odsłonić trzy warstwy folii. Pierwsza zawiera rebus. Natomiast pod drugą znajdziemy naklejkę z laleczką i sugestią jaką cechę, funkcję owa posiada.

Trzecia folia – to już kula, którą należy otworzyć. Zawartość: cztery woreczki niespodzianki, instrukcja, plakat do kolekcji z informacją o klubie, do którego nasza laleczka należy. Woreczek numer 1 zawiera brelok, a w kolejnym znajdziemy buciki. Worek numer 3 to akcesoria. Czwarty to nic innego jak mini L.O.L.

Zabawa z L.O.L. Hairvibes

Zabawa z L.O.L. BOYS

LOL Surprise BOYS mają wiele zaskakujących i oburzających cech osobowości! W środku jest 7 niespodzianek, ciekawe, którą rozpakujesz?! W każdym produkcie znajduje się 7 niespodzianek i 1 lalka LOL Surprise Boy Doll z niespodzianką wodną i akcesoriami. Seria pierwsza to 8 niesamowitych postaci do kolekcjonowania.

Lalki LOL Surprise Boys druga seria to jeszcze więcej zabawy! 7 niespodzianek w zestawie! Zanurz laleczkę w wodzie i zobacz co się stanie!

L.O.L. - O.M.G.

ZOBACZ WSZYSTKIE ► ZABAWKI LOL

A jak wygląda Twoja kolekcja? Podziel się nią z nami! Zapraszamy na nasz profil FB oraz Instagram.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium