Wyprawka szkolna
Strefa LEGO


Powrót do szkoły. To tu znajdziesz wszystkie przybory szkolne w dobrych cenach. Plecaki, tornistry, piórniki, saszetki, teczki z rączką, worki na buty. Kredki, flamastry, pisaki, długopisy, farby. Kolorowa plastelina i modelina. Notesy w modne wzory. Globusy podświetlane z aplikacją z rozszerzoną rzeczywistością.

Artykuły papiernicze
Artykuły plastyczne
Długopisy
Globusy
Piórniki
Plecaki i tornistry

Wyprawka szkolna dla dziecka. Skompletuj wszystkie niezbędne przybory dla Twojego dziecka na nowy rok szkolny. Posiadamy szeroki wybór plecaków szkolnych, w asortymencie znajdują się plecaki dwu, trzy, czterokomorowe. Tornistry szkolne dla pierwszoklasisty. Plecaki na licencji - Kraina Lodu, Cars Auta, LOL, Minecraft, Pixels, Emoji. Dla miłośników zwierząt plecak w kotki, plecak w pieski, plecak w modny wzór jednorożca.

Ulubieni bohaterowie dzieci na artykułach szkolnych. Piórnik dwukomorowy, trzykomorowy, saszetki z wyposażeniem i bez wyposażenia. Kredki ołówkowe, świecowe, pastele suche i pastele olejne. Farby, plastelina, modelina z brokatem. To tu znajdziesz największy wybór akcesoriów szkolnych dla dzieci. Wyprawka dla pierwszoklasisty.

 

Wyprawka dla przedszkolaka. Bogata oferta plecaków dla przedszkolaka. Worki na buty z bohaterami z bajek. Miękkie kredki, kredki heksagonalne i flamastry jumbo dla najmłodszych. Posiadamy również książki do nauki kształtów, cyfr, literek. Quizy, zagadki, gry edukacyjne wpływające na rozwój dziecka. Nauka przez zabawę.

Najlepsze pomoce szkolne dla dzieci. Interaktywna mapa świata rozwijająca motorykę, koncentrację, samodzielność, pamięć. Podświetlane globusy z aplikacją z rozszerzoną rzeczywistością. Aplikacja pozwala na skanowanie konkretnych obszarów i pokazuje zwierzęta oraz ciekawostki o danym terenie.

Najwyższej jakości artykuły szkolne. Akcesoria szkolne i biurowe od Astra, Bambino, Colorino, Coolpack, Derform, Milan, Majewski, Starpak, Tetis.

 
Derform
Astra
Coolpack
Milan
Colorino
St Majewski
Bambino
Tetis
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium