+48 509 970 570

PON. - PT. 08:00 - 16:00

Zabawki dla dzieci w wieku 10+ lat

W wieku 10 -13 lat następuje bardzo szybki rozwój motoryczny.

Siła, wytrzymałość i szybkość oraz złożone cechy motoryczne: skoczność, zwinność i gibkość. Dużą więc rolę odegrają zabawki, które pochłoną wszelką, nadmierną energię.

W tym wieku chłopcy i dziewczęta, najłatwiej uczą się sprawności ruchowej przez odwzorowanie. Wszelkie zabawki sportowe, trampoliny oraz pojazdy (hulajnogi, rolki, etc.) z pewnością spełnią swoje zadanie.

 Zabawki dla dziesięciolatków i starszych dzieci.

Nie zapominajmy również o czymś dla umysłu. Rekomendujemy modele do sklejania, różnego rodzaju puzzle i klocki o zwiększonym stopniu skomplikowania, gry planszowe, zabawki edukacyjne i elektroniczne. To również czas, w którym dzieci próbują różnych zajęć, przechodzą rozmaite okresy zainteresowań: moda, sztuka, rodzina, mechanika, kosmos, elektronika, muzyka i wiele innych.

Gry
Puzzle
Klocki
MODELE DO SKLEJANIA
ZABAWKI ELEKTRONICZNE
BASENY

Z naszego bloga

Zapraszamy na naszego bloga o zabawkach. Tym razem klocki z rozszerzoną rzeczywistością..

LEGO® Hidden Side – kolejna zabawa, która sprawi, że dziecko nie oderwie się od telefonu?

Są dzieci, które budują wyobraźnią swój świat i wystarczy im do tego zwykłe Lego. Ok, zgadza się, ale wiemy również, że dzisiaj wszyscy jesteśmy otoczeni technologią, a najbardziej ciekawe nowinek są właśnie dzieci. Też tacy byliśmy. Mieliśmy jednak do dyspozycji inne odkrycia techniki. Chłopcy marzyli o samochodach i samolotach na sterowanie, a dziewczynki o interaktywnych lalkach. Musiało nam wystarczyć, że samochód poruszy się parę metrów od nas, dziś możemy latać małymi dronami. Jeśli lalka zamykała oczy, to już był to hit, a dziś są tak interaktywne, że niemal przypominają prawdziwe bobaski.

Przeczytaj całość na naszym blogu: blog.zabawkitotu.pl 

 

 
Lego-technic-totu
Producenci
Popularne zabawki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium