zabawkitotu.pl | to tu są zabawki dla dzieci
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Kategorie
Zwroty i reklamacje

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Przedsiębiorcy będący osobami fizycznymi, zawierający z nami umowę po 31.12.2020 bezpośrednio związaną z działalnością gospodarczą, ale nie mającą dla podmiotu charakteru zawodowego, również mają prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 30 dni, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres:

kontakt@zabawkitotu.pl

 

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres:

ul. Sidorska 117A,

21-500 Biała Podlaska 

* jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

 

Bieg trzydziestodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

 • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik,
 • dla treści cyfrowych - od dnia zawarcia umowy.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności, zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje m.in. w odniesieniu do umowy:

 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie.

POBIERZ FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY - KLIKNIJ TUTAJ

 

Zwracaną przesyłkę mieszczącą się w Paczkomacie InPost możesz zwrócić do nas poprzez Szybkie Zwroty InPost. Więcej informacji znajdziesz w zakładce o szybkich zwrotach. 

 

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo go zareklamować. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: reklamacja@zabawkitotu.pl lub drogą pocztową na adres ul. Sidorska 117A, 21-500 Biała Podlaska

Reklamowany towar należy wysłać na adres:

ul. Sidorska 117A,

21-500 Biała Podlaska

 

W związku z wadą możesz żądać:

 • wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

 • obniżeniu ceny,
 • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy.

Co do zasady reklamację możesz zgłosić w ciągu roku od zauważenia wady, ale czas na złożenie reklamacji nie może się zakończyć przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego. 

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

POBIERZ FORMULARZ REKLAMACYJNY - KLIKNIJ TUTAJ

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium